Bójka z użyciem widelca i siekiery!

Bójka z użyciem widelca i siekiery!

Strażnicy miejscy interweniowali w okolicach warszawskiego zoo, gdzie miał miejsce groźny incydent. Doszło do bójki, w trakcie której jeden z uczestników zaatakował drugiego… siekierą. Zaatakowany odniósł ranę głowy, na szczęście niegroźną!

Zaatakował go widelcem, ten obronił się siekierą

Do zdarzania doszło w ostatni weekend maja 2023 roku. Patrolujący okolicę warszawskiego ogrodu zoologiczni strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę w średnim wieku z krwawiącą raną na głowie. Mundurowi natychmiast podeszli do rannego i zapytali się go, co się stało. Ten odpowiedział, że tuż przed ich przybyciem został zaatakowany przez innego mężczyznę. Napastnik miał uderzyć go siekierą. Podał też dokładny rysopis napastnika i wskazał miejsce, gdzie doszło do zajścia.

Mundurowi wezwali na pomoc drugi patrol Straży Miejskiej, który udał się we skazane miejsce. Znaleźli tam osobę odpowiadającej rysopisowi podanemu przez rannego. Mężczyzna od razu przyznał, że uderzył trzonkiem siekiery poszkodowanego. Oznajmił jednak, że zrobił to w obronie własnej. Drugi mężczyzna miał bowiem wcześniej zaatakować go… widelcem.

Po usłyszeniu całej historii, strażnicy miejscy postanowili wezwać Policję. Do czasu przyjazdu policjantów pilnowali uczestników krwawej kłótni. Opatrzyli też rannego.

/jpn/

Lokalny Portal Informacyjny w Warszawie

Źródło i foto: Straż Miejska w WarszawieBieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content