Otwarcie wiaduktu Trasy Łazienkowskiej na Saskiej Kępie
Od 29 maja, kierowcy będą jeździli nowym wiaduktem Trasy Łazienkowskiej na Saskiej Kępie, w kierunku Grochowa. Wróci skręt w Saską i połączenie z Urugwajską. Jezdnie będą jeszcze zwężone. W piątek, około godziny 22:00 drogowcy otworzą drugą jezdnię Trasy Łazienkowskiej i wiadukt nad ulicą Paryską. Przy pasie zieleni – od Międzynarodowej do Saskiej i na wiadukcie – będą jeszcze trwały roboty wykończeniowe. Jakie zmiany czekają kierowców? W obu kierunkach kierowcy […]





















