Centrum Ogrodnicze Zielona Kraina zaprasza

To miejsce powinni odwiedzić wszyscy wielbiciele ogrodów, tarasów – relaksu w przydomowej  zieleni i kwiatach. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to pora się wybrać, a będzie ku temu okazja, bo razem z Zieloną Krainą mamy dla Was konkurs, który jest na naszym fb, w którym do wygrania są 3 vouchery, każdy o wartości 100 zł na zakupy w tym centrum.
Jak możecie wygrać voucher? Napisać w komentarzu pod postem konkursowym na fb Gazety Mieszkaniec CO POWINNO SIĘ ZNALEŹĆ W IDEALNYM OGRODZIE?  Popuśćcie wodze fantazji i do dzieła.
 
Szczegóły znajdziecie na fb, a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na udział w konkursie, koniecznie przeczytajcie o tym, co można znaleźć w Centrum Ogrodniczym Zielona Kraina poniżej.

Centrum Ogrodnicze Zielona Kraina mieści się przy ul. Głębockiej 114 na Białołęce (niedaleko Trasy Toruńskiej). Zajmuje ponad 5 tys m2 oraz dysponuje dużym parkingiem. Dojazd jest bardzo prosty, a każdy odwiedzający Centrum Handlowe Carrefour powinien odwiedzić także pobliskie Centrum Ogrodnicze.

Myślę, że każdy odwiedzający Zieloną Krainę znajdzie coś dla siebie. Już po wejściu widzimy po lewej stronie aleję złożoną z wielu gatunków jodeł i jałowców. Prowadzi nas ona do królestwa drzew liściastych. Tu mamy piękne drzewa alejowe: klony, wiązy, dęby, brzozy i wiele innych. Obok wzrok przykuwają barwne berberysy i kwitnące budleje. O tej porze roku szczególnie atrakcyjnie wyglądają przepiękne hortensje. Ilości odmian nie sposób wymienić.

W pobliżu znajduje się wiele rodzajów sosen i świerków. Po prawej stronie widzimy trawy ozdobne oraz róże. Za nimi znajdują się pnącza.  Urokliwe są hibiskusy i kwitnące byliny. Mamy rośliny szczepione oraz rosnące w naturalnej formie.

Ciężko się zdecydować… Ale pomocą służy fachowa obsługa, która każdemu Klientowi potrafi coś doradzić.

Zielona Kraina realizuje także ogrody i tarasy. Tu Państwo możecie zamówić wizytę specjalisty, który w oparciu o Państwa oczekiwania opracuje projekt. Rośliny także możecie wybrać na miejscu. Po akceptacji projektu ekipa Zielonej Krainy zajmie się realizacją. Szczególnym powodzeniem cieszy się trawa z rolki, która już po położeniu zachwyca kolorem. Do tego systemy automatycznego nawodnienia, dzięki którym nie musicie Państwo martwić się podlewaniem.

Klienci zainteresowani usługą realizacji ogrodów/tarasów mogą kontaktować się pod nr tel. 601 379 253.

Centrum Ogrodnicze Zielona Kraina zaprasza od poniedziałku do soboty na spacer w pięknym otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów. Warszawa, ul. Głębocka 114.

Artykuł sponsorowany

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content