DH Tarchomin na pomoc Ukrainie

W ubiegłym tygodniu we wszystkich placówkach DH Tarchomin rozpoczęło spontaniczną zbiórkę, ustawiając przy kasach kosze, do których klienci mogli wrzucać dary dla Ukrainy.

DH Tarchomin na pomoc Ukrainie

Proszono głównie o towary o długim terminie ważności, takie jak konserwy, batony, kasze, kosmetyki. Klienci jak zawsze okazali się niezawodni i dzięki ich wielkiemu sercu w kilka dni zebrali dary, które zajęły cały samochód.

W akcję włączyli się także pracownicy DH Tarchomin – dla przykładu dwie Panie Manager przekazały 200 butelek wody mineralnej.

We współpracy z Facebookową grupą Białołęka – Platforma Sąsiedzka, dary zostały przekazane zarówno do osób, które znalazły już schronienie w naszym kraju, jak też prosto na front.

DH Tarchomin nie ustaje w dalszych staraniach. Postanowił, że od każdych zakupów powyżej 200 zł dokonanych online i dostarczonych do klientów w przyszłym tygodniu (tj. w dniach 14-19 marca) – 10 zł przekaże na pomoc Ukrainie. W ten sposób każdy, kto chciałby włączyć się do akcji, w kilka chwil może połączyć zwykłe domowe zakupy z pomocą dla naszych Sąsiadów z Ukrainy.

DH Tarchomin dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za ogrom serca okazany w ostatnich dniach.

Informacja prasowa DH Tarchomin

 

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content