Dokonali napaści z nożem w ręku!

Policja zatrzymała czterech obywateli Gruzji. Trzej zostali tymczasowo aresztowani. Mężczyźni ci podejrzani są o dokonanie rozboju z użyciem noża.

Tydzień temu do VII Komendy Rejonowej Policji wpłynęło zgłoszenie napaści z użyciem noża. Ofiarami rozboju byli dwaj mężczyźni. Zostali zaatakowani na klatce schodowej, gdy wracali do domu – zostali pobici i ograbieni z telefonów i portfeli. Ponadto napastnicy grozili im nożem.

W ciągu tygodnia od tego wydarzenia, kryminalnym udało ustalić tożsamość podejrzanych. Są nimi obywatele Gruzji, mieszkający w hostelu w jednej z podwarszawskich miejscowości. Prowadzone śledztwo doprowadziło do aresztowania czterech mężczyzn, z których trzech było najprawdopodobniej uczestnikami napaści. Gruzini usłyszeli zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Według ustaleń policji, obserwowali swoje ofiary od pewnego czasu, planując atak.

Wobec podejrzanych zastosowano tymczasowy areszt. /jn/

Źródło: KRP VII 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content