DZIEŃ OTWARTY W DK Praga

Dom Kultury Praga zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą poznać i rozwijać swoje artystyczne możliwości do udziału w całorocznych zajęciach – dom kultury dysponuje ponad 40 różnymi zajęciami płatnymi jak i bezpłatnymi, dla osób od niemowlaka po seniora.

W ramach Dnia Otwartego, który odbędzie się 10 września 2017 r. w godz. 12.00 – 16:00  przewidziane są: zapoznanie z ofertą stałych zajęć DK Praga, spotkania z prowadzącymi, zapisy do pracowni. Dzień Otwarty rozpocznie pokaz naukowy Nadwiślańskiego Uniwersytetu Dziecięcego, na zainteresowanych czekają także miniwarsztaty i pokazy.

A co nowego w ofercie DK Praga? Wśród nowych propozycji można znaleźć m.in. warsztaty fotograficzne i filmowe, warsztaty radiowe, rysunek nowoczesny, studio ekspresji, design&street art, zumba dla dzieci, mam i seniorów, klub dla mam, zajęcia dla niemowlaków, trening pamięci.  Poza tym organizatorzy zapraszają na zajęcia taneczne, chóralne, teatralne, plastyczne i kreatywne, instrumentalne, architektoniczne, ceramiczne, naukowe (małe laboratorium), wokalne, ruchowe (m.in. joga, gimnastyka, Senior Fit), z produkcji i realizacji dźwięku, a także językowe.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content