Focus Clinic. Kompleksowe leczenie stomatologiczne – to komfortowe leczenie

Focus Clinic - kompleksowe leczenie zębów

Wielu pacjentów chce za jednym razem, w jednym miejscu gruntownie wyleczyć wszystkie zęby i odzyskać piękny uśmiech. Rozwiązaniem jest kompleksowe leczenie stomatologiczne.

PLAN – INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO

Podstawą kompleksowego leczenia jest precyzyjny Plan Leczenia. Pacjent wie co będzie robione, w jakim czasie i jakiej cenie. Daje to możliwość sprawnej realizacji leczenia przez lekarzy i komfort psychiczny pacjenta.
W Focus Clinic stworzyliśmy autorską procedurę planowania leczenia – FocusSystem. W zależności jak jest ono złożone, pacjent otrzymuje (za darmo) plan kompleksowy – FocusComplex lub podstawowy – FocusLista.

– Nasi pacjenci cenią sobie kompleksowe rozwiązania. To dla nich stworzyliśmy tę procedurę. Podczas jej opracowywania bierzemy pod uwagę wszystkie ważne dla pacjenta aspekty – koszt, czas leczenia, a także wygląd i funkcjonalność wyleczonych zębów – mówi dr Anna Skalska, Dyrektor Medyczny Focus Clinic.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Pacjenci oczekują również, by kompleksowe leczenie odbywało się w jednym miejscu. By tak się działo konieczne są: zespół specjalistów, procedury koordynacji oraz sprzęt (m.in. tomograf czy skaner wew. ustny).
W Focus Clinic dzięki współpracy aż 14-stu lekarzy z różnych dziedzin: implantologów, protetyków, chirurgów szczękowych, lekarzy ogólnych – każdy etap odbywa się właśnie w jednym miejscu – w klinice przy ul Niekłańskiej 41. Od diagnozy (dzięki nowoczesnemu systemowi tomografii) i planowania, poprzez przeprowadzenie leczenia (zachowawczego, chirurgicznego, implantologicznego), skończywszy na nowym uśmiechu (protetyka, stom. estetyczna, licówki, korony).

– Chciałam znowu cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Jednak sytuacja moich zębów wymagała podjęcia leczenia kompleksowego, które pozwoliłoby na rozwiązanie wszystkich problemów. W Focus Clinic zaopiekowali się mną i w jednym miejscu mogłam zrealizować całe leczenie. Kiedyś mało się uśmiechałam, teraz uśmiech nie schodzi mi z twarzy – mówi Pani Klaudia, 51 l. pacjentka Focus Clinic.

CZUWAMY NAD LECZENIEM

W Focus Clinic czuwamy również nad komfortem każdej pojedynczej wizyty – pacjent zawsze otrzymuje formularz „4+1”, w którym lekarz określa bieżącą sytuację, przebieg i przybliżony czas trwania wizyty oraz jej orientacyjny koszt, a także plan na kolejną wizytę. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content