II Puchar Polski Seniorek w szpadzie kobiet.

W dniu 17 grudnia 2016 roku zapraszamy na halę Warszawianki przy ul. Piaseczyńskiej 71 w Warszawie, na której spotkają się najlepsze szpadzistki z Polski i zagranicy. Zapraszamy wszystkich widzów, kibiców i pasjonatów szermierki wraz z rodzinami do kibicowania – szykuje się niezłe widowisko!

Najlepsi zawodnicy

Formuła Pucharu Polski dopuszcza – w odróżnieniu od Mistrzostw Polski – udział szpadzistek i szpadzistów z zagranicy. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Szermierczym oraz współfinansowaniu turnieju przez Miasto Stołeczne Warszawa sale sportowe Warszawianki przyjmą ponad 150 zawodników z kilku krajów Europy.
Będzie się działo! Turniej rozpocznie się w sobotę, 17 grudnia 2016 r. , o godzinie 10:00 i zostanie zainaugurowany pojedynkami kobiet.  Około godziny 16:00 przewidziana jest dekoracja walk finałowych, w których wezmą udział najlepsze 8 zawodniczek . Na turnieju zobaczycie wszystko to, co niesie prawdziwy sport – wzloty i upadki, radość z wygranej, gorycz porażki. Puchar Polski w szpadzie wraca do Warszawy – musisz to zobaczyć!

szermierka