Jak spędzać wolny czas?

rady

  • Jeśli lubisz ruch, znakomitym pomysłem jest spacerowanie z kijkami lub bez nich, bieganie, korzystanie z siłowni na otwartym powietrzu. Twoja sylwetka podziękuje ci za to!
  • Jeśli wolisz cieszyć się swoim domem, możesz haftować, malować lub podejść do problemu nowocześnie, na przykład zająć się decoupagem, czyli zdobieniem delikatnymi, wzorzystymi bibułkami różnych przedmiotów drewnianych i nie tylko, znakomitych na miłe prezenty. To cała sztuka, ale sygnalizuję tylko w skrócie.
  • Twoje hobby to pieczenie ciast i zanoszenie ich do pracy? Odradzam, w czasach, gdy prawie każdy się odchudza, przeważnie zjedzą, bo smaczne, a potem oplotkują, bo sumienie ich gryzie.
  • Tak naprawdę, to chodzi o to, by lubić swoje życie i znaleźć w nim czas nie tylko na pracę, obowiązki domowe, zmęczenie, troski i powolne rezygnowanie z marzeń i z samego czy samej siebie. Śmiało!

 

 

 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content