Kronika policyjna

Usiłował zabić z wściekłości
Policjanci z Wesołej zatrzymali Sylwestra P. (49 l.). Mężczyzna zaatakował znajomą nożem krzycząc, że odetnie jej głowę, bo nie chciała wyjawić, gdzie znajduje się jego partnerka. Kobieta doznała licznych obrażeń, m.in. ma poprzecinane ścięgna dłoni. Po zdarzeniu mężczyzna uciekł i ukrywał się. Został zatrzymany dzień później. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Z siekierą na szwagra
I znów Wesoła. Policjanci zostali wezwani na interwencję na posesję, gdzie agresywny mężczyzna groził siekierą rodzinie swojej siostry. Niedawno wyszedł z więzienia, siostra zaoferowała mu domek na swojej posesji. Brat jednak cały czas szukał zwady. Adam A. (42 l.) został zatrzymany.

Zemścił się za porzucenie
Do komisariatu w Wawrze zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o kradzieży z włamaniem: sprawca wyważył drzwi i ukradł ze środka sprzęt elektroniczny oraz rzeczy osobiste. Dwa dni później kryminalni zatrzymali Marcina O. (29 l.). W jego mieszkaniu i samochodzie zabezpieczyli rzeczy pochodzące z kradzieży: prostownicę, power bank, głośnik z ładowarką, depilator. Mężczyzna najprawdopodobniej nie mogąc się pogodzić z rozstaniem w taki sposób chciał się zemścić.

Kompletnie pijany w bmw
Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej w Wawrze zatrzymali do kontroli bmw. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało prawie 3 promile alkoholu. Okazało się także, że Maciej P. (47 l.) ma zabrane prawo jazdy, a w przeszłości był już dwukrotnie karany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany.

Wpadli z narkotykami
Policjanci z patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Najpierw w ręce mundurowych wpadł obywatel Ukrainy (31 l.), który w samochodzie miał marihuanę i amfetaminę. W mieszkaniu, w pokoju współlokatora zatrzymanego zabezpieczono kolejne narkotyki: amfetaminę w postaci proszku oraz płynu i rośliny konopi. Zatrzymany więc został również Wojciech J. (32 l.), który teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz ich rozprowadzanie.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content