MIASTO: Straciła panowanie nad autem. Wjechała w słupki i sygnalizator, była pijana… (ZDJĘCIA i FILM)

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiaj (25 grudnia) rano w centrum Warszawy. Jak relacjonuje Marek Śliwiński z Warszawskiej Grupy Luka&Maro, ok. godz. 5:30 na skrzyżowaniu ulic Kruczej z Żurawią, kierująca samochodem osobowym kobieta, straciła panowanie nad samochodem, staranowała słupki i uderzyła w sygnalizator świetlny znajdujący się na przejściu dla pieszych. Szczęśliwie, na drodze jej przejazdu nie znalazł się żaden przechodzień. Okazało się, że pani jest pod wpływem alkoholu, miała 1,0 promila alkoholu.
Podziel się informacjami




















