MIASTO: Wśród jego łupów były… słodycze i domek dla lalek

Bielańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże towarów w placówkach handlowo-usługowych i poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo popełnione w przeszłości. Łupem 36-latka były słodycze, 21 sztuk portfeli, ręczniki, elektronarzędzia oraz domek dla lalek z wyposażeniem o łącznej wartości ponad 3 tys. złotych. 

Kryminalni z Bielan pracowali nad sprawą dotyczącą kradzieży w różnych sklepach na terenie dzielnicy. Skradziono słodycze, galanterię skórzaną, ręczniki, elektronarzędzia oraz domek dla lalek z wyposażeniem o łącznej wartości ponad 3 tys. złotych. Z ustaleń policjantów wynikało, że związek z przestępstwami może mieć 36-latek, który jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Funkcjonariusze dzięki dobremu rozpoznaniu ustalili miejsce zamieszkania podejrzanego i poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany.  

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, a następnie przedstawili 36-latkowi cztery zarzuty kradzieży w warunkach recydywy za co grozi kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.

 

Źródło: policja.waw.pl