Najbardziej aktywna urzędniczka Warszawy – Marzena Gawkowska wśród nominowanych

Wiele kobiet w stołecznych urzędach zasługuje na uznanie, jednak wśród nich są takie, dla których praca wydaje się pasją i one powinny być docenione szczególnie. Znacie takie panie? My tak! Jedną z nich jest rzeczniczka białołęckiego Urzędu Dzielnicy – Marzena Gawkowska. I to właśnie m.in. ona (jako jedyna z urzędów dzielnic) została nominowana w plebiscycie ogłoszonym przez eska.pl na najbardziej aktywną urzędniczkę Warszawy. Nominacja jak najbardziej zasłużona, zachęcamy wszystkich do oddawania głosów właśnie na panią Marzenę, która może być wzorem dla innych urzędników w Warszawie.

– Praca urzędnika to ciągłe wyzwania. Wciąż muszą być w biegu, reagować na potrzeby mieszkańców i co równie ważne umieć się z nimi porozumieć. Serce na dłoni, zaangażowanie i sumienność to tylko niektóre z niezbędnych atrybutów takiej osoby. Kobiety pracujące w urzędach to niemal superbohaterki! Każda z nich zasługuje na szczególne uznanie. Wśród tych najlepszych są panie, które wyróżniają się szczególnie – pisze eska.pl i ogłasza konkurs na najbardziej aktywną urzędniczkę Warszawy.

Do wyboru jest sześć kandydatek – w kolejności przedstawionej na eska.pl: Renata Kaznowska (wiceprezydent), Aldona Machnowska-Góra (dyrektor biura kultury), Karolina Gałecka (rzecznik ZDM), Justyna Glusman (koordynatorka ds. zieleni), Marzena Gawkowska (rzeczniczka Białołęki), Marlena Happach (dyr. biura architektury i planowania przestrzennego).

Zachęcamy do głosowania, wystarczy zaznaczyć wybraną osobę na stronie eSka.pl TUTAJ.