Napadli na 13-latka i zabrali mu bluzę. Policja szuka panów widocznych na zdjęciach

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie rozboju na 13-letnim chłopcu. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn i zna ich aktualne miejsce pobytu proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 5 maja tego roku przy ulicy Andersa 31. Nieznani dotąd sprawcy przy użyciu siły fizycznej wciągnęli do bramy 13-latka, kazali mu ściągnąć bluzę, którą miał na sobie, po czym uciekli.  

Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn i zna ich aktualne miejsce pobytu proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PZ-2573/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 13, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

 

 

Źródło: KSP