Narkotyki w damskiej torebce

Prawie 15 gramów amfetaminy znaleźli policjanci z Wydziału Kryminalnego u 43-letniej kobiety, aresztowanej na terenie Grochowa. Zatrzymana usłyszała zarzut posiadania nielegalnych środków odurzających.

Kobieta zastała złapana podczas jazdy samochodem. Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową otrzymali wcześniej informacje, że może ona posiadać przy sobie narkotyki, dlatego przystąpili do działania i zatrzymali ją do kontroli.

43-latka stanowczo twierdziła, że nie ma przy sobie żadnych nielegalnych substancji. Zachowywała się jednak bardzo nerwowo i unikała wzroku funkcjonariuszy. To wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało słuszne!

Po przeszukaniu torebki kobiety, policjanci znaleźli zawiniątka z białym proszkiem o łącznej wadze 15 gramów. Badanie potwierdziło, że jest to amfetamina! Narkotyki zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone, a 43-latka trafiła do policyjnej celi. /jn/

Źródło: VIIBieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content