Nie żyje Krzysztof Przychodzeń

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Międzynarodowa” przekazała smutną informację. 7 stycznia 2022 r., po ciężkiej i długiej chorobie, w wieku 68 lat, zmarł w szpitalu Krzysztof Przychodzeń, Prezes Zarządu Spółdzielni.

Krzysztof Przychodzeń był związany ze Spółdzielnią prawie 14 lat. W latach 2008-2017 był Wiceprezesem Zarządu, a następnie objął stanowisko Prezesa S.M. „Międzynarodowa”. Przez cały okres był znany jako osoba oddana swojej pracy, życzliwa, kompetentna, służąca pomocą mieszkańcom. Był sprawnym organizatorem. Dbał o sprawy Spółdzielni.

Poruszeni tą nagłą stratą są zarówno Członkowie Rady Nadzorczej, Zarząd, a także pracownicy S.M. „Międzynarodowa”.

12 stycznia 2022 r. odbędą się uroczystości pogrzebowe w rodzinnych stronach Zmarłego. 

W najbliższym czasie odbędzie się Msza Święta w intencji śp. Krzysztofa Przychodzenia. Jest to wspólna decyzja Rady Nadzorczej Zarządu, pracowników Spółdzielni oraz mieszkańców. Msza będzie mieć miejsce w w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Nobla 16. Jak tylko poznamy termin, podamy ją do wiadomości czytelników.

Cześć jego pamięci!

EDIT 11.01.2022 r.

Zgodnie z informacją otrzymaną od S.M. Międzynarodowa, informujemy,

że w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Nobla 16,

w dniu 17.01.2022 r. (poniedziałek), o godz. 10.00, odbędzie się Msza święta

w intencji Prezesa Spółdzielni Śp. Krzysztofa Przychodzenia. 

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content