Niedosłuch i aparaty słuchowe

Personel Strefy Słuchu – protetycy słuchu i audiofonolodzy wraz z Centrum Medycznym Bonifratrów mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na Dzień Eksperta. Zaprosiliśmy do Warszawy najlepszych specjalistów marki Signia, jednego z wiodących producentów aparatów słuchowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 30.09.2019 w godzinach od 9.00 do 17.00 w Centrum Medycznym Bonifratrów przy ul. Sapieżyńskiej 3.

Jest to dzień otwarty dla wszystkich Państwa, którzy zechcą spotkać się z ekspertami w dziedzinie audiologii i aparatów słuchowych. W tym jedynym dniu będzie można dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach w aparatach słuchowych. Zaprezentujemy systemy poprawy zrozumienia mowy i słyszenia własnego głosu, łączność bezprzewodową, czyli jak rozmawiać przez telefon nosząc aparaty słuchowe, możliwości sterowania aparatami słuchowymi za pomocą aplikacji w telefonie, najmniejsze i najładniejsze aparaty słuchowe, zastosowanie akumulatorów i ładowarek, ale również przedstawimy proste, automatyczne aparaty słuchowe dla wszystkich, którzy nie korzystają ze smartfonów.

Jeśli interesują Państwa te zagadnienia, znakomici eksperci będą do dyspozycji. Ponadto specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące budowy narządu słuchu, przyczyn niedosłuchu, wskazań do założenia aparatu słuchowego.

W programie:

– prezentacja najnowszych funkcji w aparatach słuchowych – pokażemy jak działają aparaty słuchowe;

– będzie można posłuchać na żywo, jak pracuje aparat słuchowy;

– pokażemy pod mikroskopem, jak zbudowany jest aparat słuchowy;

– udzielimy porad na temat pielęgnacji i serwisowania aparatów słuchowych;

– konsultacje protetyka słuchu;

– spotkanie z ekspertem aparatów słuchowych marki Signia – czołowego światowego producenta aparatów słuchowych.

W tym dniu udział w poradach, konsultacjach, pokazach i prezentacjach jest bezpłatny.

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content