Nowa linia autobusowa na Białołęce

Mieszkańcy Białołęki już od drugiej połowy stycznia będą mieli okazję skorzystać z usług nowej linii autobusowej – 333. To jedna z czterech nowych linii, która w styczniu wyruszy na stołeczne drogi.

Zarząd Transportu Miejskiego postanowił rozszerzyć swoją ofertę dla mieszkańców stolicy. Na Białołęce jeszcze w styczniu wyjadą na trasę autobusy linii 333. Połączą one Kępę Tarchomińską z liniami autobusowymi i tramwajowymi kursującymi z Winnicy oraz Nowodworów, a także ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera przy ul. Strumykowej.

Nowa linia będzie kursowała na trasie: ĆWIKLIŃSKIEJ – rondo płk. Cieplińskiego – H. Ordonówny – Światowida – Dzierzgońska – Sprawna – Aluzyjna – Modlińska – Przyrzecze – Bukowska – Kępa Tarchomińska – KĘPA TARCHOMIŃSKA.

Autobusy będą kursowały w dni powszednie w godz. 6:00 – 20:00. Na przystankach w godzinach szczytu pojawią się co dwadzieścia minut, zaś poza nimi co trzydzieści minut i zostaną skoordynowane na wspólnym odcinku trasy z autobusami linii 211.

Poza autobusami 333 w styczniu pojawią się w Warszawie także trzy inne linie: 263 – połączy Stegny z Centrum Onkologii, 319 – pojedzie z Natolina Północnego do Międzylesia oraz 817 – kursująca na trasie Dworzec Zachodni – Pruszków. /MK/

Źródło: UM Warszawa, Fot. WTP 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content