Nowy plac zabaw na Pradze Południe

Przy centrum handlowym Atrium Promenada ruszył bezpłatny plac zabaw. Na młodsze dzieci czeka zabawa w piasku, łatwo dostępna zjeżdżalnia, niskie i bezpieczne huśtawki typu „Bocianie gniazdo” czy też karuzela sprężynowa. Dla starszych przygotowano m.in. rozbudowane zestawy i urządzenia sprawnościowe, wyposażone w skośne mosty, ślizgi i panele edukacyjne. Z myślą o rodzicach i opiekunach plac został wyposażony w komfortowe drewniane ławki, na których mogą odpocząć, zrelaksować się czy porozmawiać z sąsiadami obserwując przy tym zabawę dzieci.

Teren placu pokrywa bezpieczna nawierzchnia, która zapewnia odpowiednią amortyzację. Plac jest oświetlony, dlatego można na nim przebywać również po zmierzchu. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo użytkowania przestrzeń jest poddawana codziennej dezynfekcji.

Plac zabaw pod Atrium Promenada jest bezpłatny i otwarty w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Wejście – z poziomu galerii – znajduje się przy sklepach Go Sport i Rossmann. Można również skorzystać z wejścia bezpośrednio od ulicy Perkuna.

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content