Obuwie w bezkonkurencyjnych cenach

Niestety, po wielu latach wkrótce zniknie z handlowej mapy Saskiej Kępy sklep z obuwiem w Pawilonie LATAWIEC. W imieniu właścicieli chcemy przekazać Wam kilka ciepłych słów i zachęcamy do zakupów w tym miejscu z 24-letnią tradycją. Tym bardziej, że ceny już nie są wyprzedażowe, a mega okazyjne.

Byliśmy z Państwem blisko 24 lata, ubieraliśmy w buty mieszkańców Saskiej Kępy i okolic, mamy nadzieję, że z obopólnym zadowoleniem. Niestety, chcielibyśmy powiadomić naszych klientów o zbliżającej się likwidacji.

Tak długi czas naszej działalności na rynku pozwolił na zgromadzenie sporej grupy stałych klientów, jak również na zawarcie bliższych znajomości. Za pośrednictwem redakcji „Mieszkańca” pragniemy podziękować wszystkim klientom i mamy nadzieję, że zostawiamy tylko sympatyczne wspomnienia. Dziś chcemy zaprosić Państwa na likwidacyjną wyprzedaż. Biorąc pod uwagę, że nasza oferta była bardzo atrakcyjna ze względu na duży wybór obuwia renomowanych polskich marek w zawsze niższych cenach, obecna akcja wyprzedażowa będzie bezkonkurencyjna.

Zapraszamy na zakupy całe rodziny, ponieważ im wyższa kwota na paragonie, tym większy rabat. Oferta ważna do wyczerpania towaru.

  • Pawilon LATAWIEC
  • Al. Stanów Zjednoczonych 26a
  • czynne codziennie 11-19, soboty 10-14”

W Pawilonie znajdziecie też nasze koszulki z serii Praga United.