Ćwierć wieku z OstroPolem

W połowie września, działająca na rynku handlu mięsem, wędlinami i drobiem, firma OstroPol zorganizowała w Wawrze Targi Handlowe. W wydarzeniu uczestniczyło kilkanaście renomowanych firm i zakładów produkcyjnych.

OstroPol działa na rynku od ponad 25 lat. To spółka, która najbardziej znana jest z hurtowni na Praskiej Giełdzie Spożywczej w Ząbkach, ale także z zakładu rozbioru mięsa w Repkach. OstroPol buduje też własną, rozpoznawalną sieć sklepów, w których podstawą jest świeżość i wysoka jakość produktów oraz profesjonalna i miła obsługa.

Jako hurtownia firma kooperuje z licznymi, renomowanymi producentami wędlin, mięs i artykułów spożywczych. To właśnie główni kontrahenci OstroPolu byli wiodącymi wystawcami Targów Handlowych. Impreza odbyła się 15 września w Wawrze, w klimatycznej, ogrodowej przestrzeni Hotelu Arkadia Royal przy ul. Bronisława Czecha.

Odwiedzający goście mogli skosztować wyrobów najbardziej znanych na rynku zakładów, ale także tych mniejszych, często rodzinnych firm, które tradycyjnymi technologiami wytwarzają wysokiej jakości wędliny. W Targach wzięły udział takie firmy, jak: Warmia, JBB, SuperDrób, Adamus, Pamso, ZMB Białystok, Sokołów, Animex, Nik-Pol, Giżewski, Jadów, Olewnik i Boltimpek. W ogrodach grillowały się marynowane mięsa, a w Sali Rubinowej hotelu czekał na gości i wystawców bogaty poczęstunek – zimne przystawki, gulasz węgierski i tradycyjny bigos. Nie trzeba dodawać, że wszystkie dania mięsne były przygotowane z produktów dostarczonych przez Hurtownię OstroPol.

Imprezę uatrakcyjnił blisko godzinny koncert Kapeli Podwórkowej z Targówka – Chłopaki ze Starej Paki. Nie zabrakło warszawskich piosenek, a także dawnych szlagierów. Specjalnymi dyplomami i bonami towarowymi OstroPol wyróżnił grupę swoich klientów. Władze firmy uhonorowały również swoich pracowników, tych z najdłuższym stażem. Była też loteria fantowa z nagrodami. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości na wszystkich gości czekała na parkiecie Sali Pałacowej dyskoteka z DJ-em.

Jednym z gości Targów był Jakub Stefaniak, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta Warszawy, który chwalił „wręcz przyjacielską atmosferę imprezy”: – To była dla mnie okazja do spotkania z przedsiębiorcami, którzy od lat są na warszawskim rynku. Z firmami, często wielopokoleniowymi, które służą mieszkańcom, ale też, jednocześnie, dają pracę warszawiakom.

– Głównymi celami Targów było m.in. większe przywiązanie klientów do marki OstroPol, integracja z naszymi kontrahentami i pokazanie części asortymentu, którym dysponujemy – mówi Mirosław Ostrowski z zarządu spółki. – Ważnym aspektem było to, że nasi klienci mogli bezpośrednio spotkać się, porozmawiać i wymienić doświadczenia z naszymi dostawcami, z którymi na co dzień nie mają bezpośredniego kontaktu.

Firma OstroPol rozwija się i zachęca do współpracy. W hurtowni na Praskiej Giełdzie Spożywczej w Ząbkach (ul. Piłsudskiego 180), oprócz najwyższej jakości mięs i wędlin, można kupić m.in. makarony, sosy, przyprawy, musztardy czy czekolady. – Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo produkcji, transportu i ostateczny smak mięsa zależą od profesjonalizmu naszego i naszych dostawców. Dlatego mottem firmy jest „JAKOŚĆ”! – mówią zgodnie bracia Ostrowscy, którzy prowadząc spółkę OstroPol, kontynuują tradycję rodzinną.

AS2018

 

 

 

Zapraszamy do naszych sklepów!

  • Praga-Południe – CH „Szembeka” ul. Zamieniecka 80
    ​pawilon 81 oraz pawilon 88
  • Wesoła-Zielona – ul. Brata Alberta 2
  • Ursus – ul. Wojciechowskiego 39
  • Wola – ul. Górczewska 90
  • Ochota – ul. Grójecka 18/20
  • Bielany – ul. Przy Agorze 22
  • Ursynów – ul. Belgradzka 46 lok 48
  • Legionowo – ul. Piłsudskiego 6