Otwarte w Soboty w Centrum Kreatywności Targowa

Jeszcze nie tak dawno temu wydawać by się mogło, że już wkrótce z Warszawy na dobre znikną małe, klimatyczne zakłady rzemieślnicze. Na szczęście znaleźli się ludzie, dla których obraz miasta bez rzemieślników stałby się pusty i smutny.

W Centrum Kreatywności Targowa na ul. Targowej 56 na warszawskiej Pradze artyści, rzemieślnicy, przedsiębiorcy sektora kreatywnego wynajmują pomieszczenia biurowe na preferencyjnych warunkach.

W tej przestrzeni przez całe wakacje aż do końca września realizowany jest cykl spotkań Otwarte w Soboty, dedykowany szeroko rozumianej branży kreatywnej oraz mieszkańcom Warszawy, którzy chcieliby przedsiębiorców tej branży poznać. Stałym elementem spotkań są wystawy twórców – artystów malarzy, fotografów, ceramików, designerów. Przedmiotem dotychczasowych wystaw były też autorskie przytulanki i tkane ubiory.  

Wybrane soboty cyklu to także spotkania panelowo-networkingowe dla branży kreatywnej. To doskonała okazja do spotkań we własnym gronie, nawiązania nowych kontaktów, wyrażenia problemów i trudności z jakimi borykają się artyści, rzemieślnicy, twórcy. Na każde spotkanie zaproszeni są goście, którzy w formie mini wykładu opowiadają o kondycji sektora lub dzielą się własnym doświadczeniem i receptą na sukces. Spotkania Otwarte w Soboty to także szansa na promowanie się. Forma dowolna: można wcześniej zgłosić się do organizatorów, Fundacji Wspierania Edukacji i Rozwoju Innowatorium, i umówić się w jakiej formie można zaprezentować swoje wyroby, dzieła na wystawie. Można również przyjść po prostu np. z ulotkami w wyznaczone na spotkania soboty, o dowolnej godzinie pomiędzy 12 a 19 – w takich godzinach odbywa się Otwarte w Soboty.

 

Oto daty spotkań Otwarte w Soboty:

19.08, 16.09 – zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci.

2.09, 30.09 – zwiedzanie Centrum Kreatywności Targowa, wystawa prac, spotkania autorskie, gry animacyjne i interaktywne, warsztaty kreatywne dla dzieci, wykłady i panele networkingowe dla sektora kreatywnego.

Z organizatorem można się kontaktować mailowo: ckt@innowatorium.org

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content