Praga-Południe: Pijany kierowca chciał kupić alkohol na stacji paliw

24-letni kierowca przyjechał autem na stację benzynową przy ul. Ostrobramskiej i próbował chciał na niej kupić alkohol. Ponieważ nie został obsłużony, ponieważ czuć było, że już wcześniej „zatankował” dostatecznie dużo, obrażony wsiadł do samochodu i próbował odjechać, ale przeszkodził mu inny kierowca odbierając kluczyki.

                            Zdjęcie ilustracyjne
Wszystko działo się nocą z 23 na 24 maja. Patrolujący Pragę Południe strażnicy miejscy, zostali zatrzymani na ul. Ostrobramskiej przez pracownika stacji paliw, który poinformował ich, że kierowca audi przyjechał nietrzeźwy po alkohol. Omówiono mu sprzedaży, ponieważ był pijany, a gdy próbował odjechać samochodem, przypadkowy kierowca odebrał mu kluczyki od samochodu.
Wezwano patrol policji. Policjanci przebadali trzeźwość kierowcy audi. Dwa kolejne badania wykazały wzrastający poziom alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu (0,89 mg/l, a w drugim 1 mg/l czyli ponad 2 promile), a więc kierowca pił krótko przed rozpoczęciem jazdy. 24-latkiem zaopiekowali się policjanci.

 

Źródło: Straż Miejska

 

  

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content