Piknik w Wesołej 16 czerwca

Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca odbędzie się piknik w Wesołej. Impreza została przygotowana z myślą o całych rodzinach. Na dzieci będą czekały m.in. dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz kowbojskie gry i zabawy. Nie zabraknie także zajęć sportowych – odbędą się turnieje: mini siatkówki, piłki nożnej giga piłkarzyki i strzelecki oraz zawody krykieta, letnich nart i mini golfa. Zaplanowano także pokazy strongman, wybór najsilniejszego mężczyzny i kobiety oraz mini zawody strongman dla dzieci. Imprezę zakończą koncerty: Ray’a Wilsona, Natalii Kukulskiej i Future Folk. Szczegółowe informacje o pikniki są dostępne tutaj.

Na pikniku będą też pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego. Znajdziemy ich pomiędzy ulicami J. Słowackiego, G. Narutowicza, J. Matejki i A. Mickiewicza, w godzinach 13.00 – 17.00. Dla najmłodszych pasażerów przygotują grę plenerową, gry planszowe, koło fortuny oraz komunikacyjne kolorowanki. Starsi pasażerowie będą mieli możliwość porozmawiać o komunikacji miejskiej, zadać pytania i wyrazić swoją opinię.

W Wesołej zostanie uruchomiona specjalna autobusowa linia piknikowa W, której autobusy dowiozą na piknik. Autobusy będą wyruszały z przystanku Torfowa i pętli Zielona i będą kursowały od około godziny 12.45 do około 19.00 z częstotliwością 30 minut (rozkład jazdy do pobrania na dole strony). Kursy będą realizowane przez autobus niskopodłogowe i zabytkowego jelcza „ogórka”.