Podejrzani o kradzież poszukiwani!

Foto: KRP VI

Funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka poszukują mężczyzn podejrzanych o kradzież telefonu komórkowego o wartości 5200 złotych. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o poszukiwanych, proszony jest o kontakt z komendą policji przy ul. Myśliborskiej 65.

Policja szuka podejrzanych o kradzież telefonu

Do kradzieży telefonu doszło 5 października tego roku w sklepie przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Komisariat Policji Warszawa Białołęka opublikował zdjęcia dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z przestępstwem.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o poszukiwanych, proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę. Można to zrobić osobiście w siedzibie policji przy ul. Myśliborskiej 65 lub dzwoniąc na numer 47 723-52-19, ewentualnie wysyłając maila na adres kp-bialoleka.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer l.dz. KPD-II-6123/21. Policja gwarantuje anonimowość!

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn ma około 30 lat i mniej więcej 175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy z wyraźnymi zakolami, ciemny zarost widoczny spod założonej maseczki ochronnej. Miał na sobie czarną bluzkę z długimi rękawami, szerokie spodnie jeansowe w kolorze niebieskim z czarnym paskiem i białe obuwie sportowe.

Drugi mężczyzna ma około 30 lat, 180 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy. Ubrany był w rozpinaną bluzę w kolorze pomarańczowym, czarne spodnie oraz czarne buty.

Źródło: KRP VI 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content