Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

Policja aresztowała 51-letniego obywatela Ukrainy, który dotkliwie pobił kobietę. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie Grochowa. Informację o tym, co się dzieje białołęcka policja otrzymała od sąsiadki sprawcy. Według doniesień kobiety, w sąsiednim mieszkaniu doszło do groźnego incydentu.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze policji znaleźli dotkliwie pobitą kobietę. Natychmiast wezwano ratowników medycznych, którzy po udzieleniu pierwszej pomocy, zabrali pokrzywdzoną do szpitala.

Prócz ofiary przemocy policja zastała w mieszkaniu również 51-letniego obywatela Ukrainy. Zgodnie z ustaleniami, to właśnie on dopuścił się przemocy wobec poszkodowanej. Zaatakował ją podczas wspólnej libacji alkoholowej, bijąc po całym ciele, nie tylko rękoma, ale również takimi przedmiotami jak taboret.

Sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny tymczasowy areszt. A na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator postawił mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Źródło: policja.plBieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content