Policja prosi o pomoc

zaginionyPolicjanci z komisariatu na Targówku poszukują zaginionego 38-letniego Macieja Bojar. Mężczyzna w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Mężczyzna ma około 178 cm wzrostu, waga 80 kg, normalna budowa ciała, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy przylegające, nos garbaty po doznanym złamaniu, widoczne braki uzębienia.

Znaki szczególne: pieprzyk odstający umiejscowiony w okolicy dolnej wargi po lewej stronie, blizna pooperacyjna na prawym policzku, tatuaż na lewej nodze TRIBAL czarny oraz czarny skorpion.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę t-shirt koloru białego, spodenki do kolan koloru zielonego m-ki ,,ADIDAS”, buty sportowe czarne typu adidas.

Mężczyzna w środę 29 czerwca wyszedł z domu przy ulicy Św. Wincentego i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu Policji przy ulicy Chodeckiej 3/5 tel. (22) 603-86-19, całodobowo (22) 603-81-71, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl