Policja szuka „Froga”, pirata drogowego z warszawskiego Targówka

Foto: Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek tropią Roberta Nogala, znanego pod pseudonimem Frog. Mężczyzna został skazany prawomocnym wyrokiem na rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu Froga.

Szalał po mazowieckich drogach, teraz próbuje uniknąć kary!

Robert Nogal swoją szaleńczą jazdą zyskał nie tylko sławę, ale także wyrok pozbawienia wolności. Mężczyzna za notoryczne łamanie przepisów drogowych był już kilka razy karany, w tym zakazem prowadzenia samochodów na okres ośmiu lat, który jednak zignorował. Tak samo nie przejął się wyrokiem skazującym go na 18 miesięcy odsiadki. Pirat drogowy z Targówka zlekceważył prawomocny wyrok sądu, nie stawiając się wyznaczonym terminie w zakładzie karnym.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, komisarz Paulina Onyszko, powodem wystawienia przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola listu gończego za Frogiem było nie tylko unikanie przez niego odbycia kary, ale także kolejne wykroczenia, jakich się dopuszczał. Robert Nogal zyskał więc status recydywisty! To zaś oznacza kolejny proces i najprawdopodobniej kolejny wyrok skazujący.

Widziałeś Froga, daj znać policji!

Policjanci proszą wszystkich, którzy widzieli Roberta Nogala lub znają jego miejsce pobytu o informacje. Można to zrobić, dzwoniąc pod numer telefonu 47 723-81-71, 47 723-87 50 lub wysyłając wiadomość na adres dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji. Policja zapewnia utrzymanie w tajemnicy danych informatora. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content