Policja zlikwidowała magazyn narkotyków na Gocławiu!

Foto: Komenda Stołecznej Policji

W jednym z mieszkań na Gocławiu policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Przestępczością Pseudokibiców znaleźli aż 5,5 kilogramów narkotyków w postaci marihuany, kokainy, amfetaminy i nieustalonej jeszcze substancji o wartości ponad 330 tysięcy złotych. Zatrzymali też dwóch mężczyzn, którym postawiono zarzut „czynienia przygotowań do wprowadzenia do obrotu narkotyków”. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Narkotyki na warszawskim Gocławiu

Odkrycie przez stołecznego policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Pseudokibiców magazynu narkotyków na Gocławiu to rezultat prowadzonego śledztwa, prowadzonego od lipca tego roku. W ubiegłym tygodniu stołeczni funkcjonariusze zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 29 i 32 lat. Mieszkanie, w którym znaleziono narkotyki wynajmowane było przez 29-latka. Prócz środków odurzających w lokalu znajdowały się również dwie zgrzewarki i dwie wagi elektroniczne.

Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Stołecznej Policji, gdzie usłyszeli zarzuty dotyczące czynienia przygotowań do wprowadzenia do obrotu narkotyków. Za ten czyn grozi im 3 lata odsiadki.

Źródło: Komenda Stołecznej Policji 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content