Poszukiwana para ze zdjęcia!

Na Facebooku pojawił się apel Pablo Żiba, który w lipcu 2012 roku przez przypadek sfotografował moment oświadczyn. Teraz szuka pary widocznej na zdjęciach, mając nadzieję, że żyją ze sobą długo i szczęśliwie, a fotka byłaby dla nich miłą pamiątką.

Będę wdzięczny za udostępnianie i wskazanie tych gagatków. Zadanie utrudnione przez RODO – pisze Pablo i opisuje całą sytuację:

„Na początku wyglądało to jak zwykłe spotkanie na randkę z wypasionym bukietem róż, ale chłopak przywitał się na kolanie, więc szok i niedowierzanie. Oczywiście zanim włączyłem i ustawiłem aparat, zdążył już wstać, dlatego złapałem tylko moment przymierzania pierścionka. To była krótka i urocza scena, bo pomimo zatłoczonego miejsca dość intymna. Myślę, że prawie nikt tego nie zauważył. No i był rok 2012, ludzie nie zaczęli ich otaczać z komórkami i zza pleców nie wyskoczyła ekipa DDTVN ani orkiestra dęta. Ja stałem daleko (jakieś 30 m) i jestem pewny, że nie mają pojęcia o tym, że takie zdjęcia powstały. Na razie nie mogę ujawnić twarzy, ale jeśli osoby ze zdjęcia się znajdą i wyrażą na to zgodę, oczywiście to zrobię”.

Znacie parę widoczną na zdjęciach? Odezwijcie się do Pablo!