Poszukiwany w związku z kradzieżą z włamaniem

Policjanci z Targówka prowadzą śledztwo dotyczące kradzieży z włamaniem do mieszkania przy ul. Turmonckiej 19 w Warszawie, do której doszło 5 czerwca 2019 r. około godziny 10.30. Nieznany sprawca dokonał kradzieży pieniędzy i biżuterii o łącznej wartości 4.800 złotych.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że tego przestępstwa najprawdopodobniej dokonał mężczyzna, którego wizerunek utrwaliły kamery monitoringu.

Rysopis: wiek około 20-30 lat, wzrost 170-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie. Ubrany był w białą koszulę na długi rękaw, krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego, czerwone buty sportowe, szare skarpetki do połowy łydek. Na głowie mężczyzna miał czarną czapkę z daszkiem typu „bejsbolówka”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer KPD-II-3942/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Policja gwarantuje anonimowość.

Źródło: policja.waw.pl