Potrzebujesz pomocy w projektowaniu kuchni? Tutaj otrzymasz pomoc!

Potrzebujesz pomocy w projektowaniu kuchni? Tutaj otrzymasz pomoc!

Planujesz generalny remont kuchni? A może dopiero planujesz budowę domu i zastanawiasz się, jakiego wnętrza potrzebujesz? W Komfort pomożemy Ci stworzyć i urzeczywistnić Twoją wizję! Oferujemy nie tylko wszystko, czego możesz potrzebować, by wykończyć i urządzić każde pomieszczenie w domu, ale także profesjonalne usługi naszych projektantów. Salony Komfort to miejsce, w którym znajdziesz pomysły oraz inspiracje, które pozwolą Ci wykorzystać pełnię potencjału Twojego mieszkania. Z nami nawet projektowanie małej kuchni będzie przyjemnością!

Projekty kuchni na wymiar

Samodzielne projektowanie kuchni nie jest zadaniem łatwym, szczególnie jeśli nie ma się doświadczenia i specjalistycznej wiedzy w tym temacie. W Komfort zależy nam, by nasi klienci nie tylko byli zadowoleni z jakości i trwałości produktów, ale i by mogli tworzyć z ich wykorzystaniem naprawdę wyjątkowe aranżacje. Zasady projektowania kuchni są przy tym na tyle złożone, że najmniejszy błąd na tym etapie może sprawić, że pomieszczenie to nie tylko nie będzie się dobrze prezentować, ale też będzie zupełnie niefunkcjonalne.

Dlatego właśnie wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom osób odwiedzających nasze salony i stworzyliśmy unikatowy pakiet usług, obejmujących m.in. projekt kuchni stworzony przez architekta wnętrz, a także fachowe doradztwo podczas zakupów, transport i montaż.

Możliwość projektowania kuchni w salonie Komfort to pewność, że wszystkie elementy będą pasować do siebie i Twojego wnętrza — tym bardziej że posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę mebli i akcesoriów na wymiar. U nas dokładnie wiesz, co zamawiasz, i jaki będzie ostateczny efekt! Nie musisz przy tym umieć czytać rysunków technicznych — projekty Komfort są na tyle przejrzyste, by Klienci zawsze wiedzieli, na co patrzą.

Oszczędność czasu i pieniędzy z projektowaniem kuchni Komfort

Wielu klientów przed dokonaniem zakupu odwiedza nasze sklepy, by czerpać inspirację i określić, o jakim wnętrzu marzą. Po wizycie u nas lub w innych salonach nadal nie masz spójnej wizji? Żaden problem! Po prostu skontaktuj się z naszymi architektami i nakreśl im, czego mniej więcej potrzebujesz. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i preferencji dotyczących funkcjonalności. W wielu przypadkach pomagamy też wydobyć z wnętrza potencjał, z którego jego właściciele nie zdawali sobie nawet sprawy!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz projektu kuchni z salonem, czy pomieszczenia łączonego z jadalnią lub całkiem odrębnego od reszty mieszkania, dołożymy wszelkich starań, by gotowe wnętrze było Twoją wymarzoną kuchnią.

Co więcej, nie musisz potem tracić czasu na poszukiwanie wszystkim uwzględnionych w projekcie mebli i dodatków; projektanci Komfort tworzą bowiem wizualizacje wyłącznie z użyciem produktów dostępnych w naszych salonach. To oznacza, że nie tylko koszt Twojego projektu kuchni jest wyjątkowo atrakcyjny, ale i zapewnimy Ci dzięki niemu ogromną oszczędność czasu oraz środków. Co więcej, jeśli po otrzymaniu projektu zdecydujesz się na zakup zaproponowanych przedmiotów na określoną kwotę, koszt stworzenia projektu zostanie Ci w całości zwrócony.

Projekty kuchni, inspiracje i wyposażenie w Warszawie

Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z naszych usług projektowania kuchni, czy potrzebujesz kompleksowej oferty wyposażenia, zapraszamy do odwiedzin w jednym z warszawskich salonów Komfort. Wyjątkowo szeroki wybór produktów znajdziesz m.in. w tych sklepach:

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Salon przy ulicy Mineralnej znajduje się na terenie galerii Centrum Krakowska 61. Dogodne położenie w południowo-zachodniej części Warszawy sprawia, że odwiedzają nas nie tylko osoby z okolicznych dzielnic, ale także pobliskich miejscowości, w tym Janek, Pruszkowa czy Raszyna. Łatwo dotrzesz do nas zarówno samochodem dzięki pobliskiej Południowej Obwodnicy Warszawy, jak i komunikacją miejską — znajdujemy się w pobliżu węzła przesiadkowego P+R Aleja Krakowska.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Położenie w sercu centrum handlowego Zielony Targówek sprawia, że bez trudu dojedziesz do nas z jednej z północnych dzielnic Warszawy, nie tylko prawobrzeżnej. Zachęcamy do odwiedzin przede wszystkim mieszkańców Białołęki, Żerania, Targówka i Bródna oraz okolicznych miejscowości — można do nas łatwo trafić m.in. z Łomianek, a nawet Legionowa.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Artykuł sponsorowany

zdjęcie: komfort.pl

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content