Prace na ul. Zabranieckiej i Juranda ze Spychowa

3 sierpnia ok. godz. 22.00 rozpocznie się przebudowa ul. Zabranieckiej na wysokości budowanej Trasy Świętokrzyskiej. Potrwa do listopada.

3 sierpnia po godz. 22.00, zamknięta zostanie ul. Zabraniecka pomiędzy Rybieńską a Księżnej Anny. W tym miejscu Trasa Świętokrzyska połączy się z ul. Zabraniecką – powstanie skrzyżowanie naziemne łączące dwie jezdnie trasy z jedną jezdnią ulicy. Możliwy będzie ruch we wszystkich relacjach, a na ul. Zabranieckiej wybudowane zostaną dodatkowe, wydzielone pasy do skrętu w Trasę Świętokrzyską. Będą oczywiście chodniki i drogi rowerowe. Zamknięcie ulicy potrwa do listopada. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Księcia Ziemowita, Rzeczną, Księżnej Anny.

Autobusy linii 138 oraz N16 w wariantach z podjazdami do Zajezdni Utrata będą kierowane na objazd ulicami: Księżnej Anny – Zgrzebna – Rzeczna – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska i dalej swoją trasą. Ponadto przy ul. Księcia Ziemowita, za skrzyżowaniem z ul. Naczelnikowską uruchomiony zostanie przystanek autobusowy w kierunku ul. Swojskiej. Będzie obowiązywał jako warunkowy dla autobusów linii 138, 156, 170, 338 i N16.


Do 6 sierpnia zamknięta dla ruchu będzie ul. Juranda ze Spychowa od Białołęckiej do szkoły. Objazd poprowadzony został ulicami – od ul. Ostródzkiej: Juranda ze Spychowa – Echa Leśne – Wielkiego Dębu – Białołęcka; od ul. Białołęckiej: Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa – Ostródzka. Mieszkańcy ul. Danusi i odcinka ulicy szkoła podstawowa – ul. Danusi  mogą dojechać także drogą wewnętrzną przy szkole od ul. Echa Leśne, ul. Zbyszka z Bogdańca i ul. Danusi (na czas prowadzenia robót zniesiony został jeden kierunek ruchu). Utrudnienia związane są z przebudową ulicy.

Autobusy linii 104 jadą ul. Białołęcką. Natomiast linii 204 i N14 ulicami: Kopijników – Białołęcka – Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa.


Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content