Próbował się zabić!

Dwudziestotrzyletni mieszkaniec Starego Pilczyna uratował mężczyznę, próbującego targnąć się na swoje życie. Niedoszłym samobójcą zaopiekowała się Straż Miejska z VII Oddziału Terenowego.

Do zdarzenia doszło w okolicach Dworca Wschodniego w poświąteczny poniedziałek, 27 grudnia 2021 roku. Do strażników miejskich patrolujących okolicę podszedł młody człowiek, prosząc o pomoc. 23-latek opowiedział, iż przed chwilą dosłownie „ściągnął z torów” próbującego się zabić mężczyznę!

Niedoszły samobójca, 36-letni mieszkaniec Koła, potwierdził słowa chłopaka. Zeznał strażnikom, że naprawdę próbował się zabić, dlatego położył się na torach. Jak się okazało, była to już jego trzecia próba samobójcza w ostatnich dniach. Mężczyzna przyznał się, że ma poważnie problemy psychiczne, dlatego chce się zabić.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej okryli niedoszłego samobójcę kocem termicznym i wezwali pogotowie. Przybyli na miejsce ratownicy medyczny stwierdzili, iż człowiek ten wymaga natychmiastowej hospitalizacji, po czym zabrali go do specjalistycznego szpitala. /jn/

Źródło: Straż Miejska m.st. Warszawy; Foto: Straż Miejska m.st. Warszawy 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content