Profilaktyka i diagnostyka w Warszawie – ALAB laboratoria

Profilaktyka i diagnostyka w Warszawie – ALAB laboratoria

Jesteś mieszkańcem Warszawy i chciałbyś zadbać o swoje zdrowie? Szukasz placówki, w której możesz wykonać podstawowe badania profilaktyczne? Dowiedz się więcej o badaniach w ALAB laboratoria.

ALAB laboratoria Warszawa – jakie badania profilaktyczne możesz wykonać?

Oferta ALAB laboratoria obejmuje bardzo szeroki zakres badań, w tym również takie, które każda osoba dorosła powinna wykonywać w ramach profilaktyki zdrowotnej. Warto pomyśleć o niej już w wieku 20 lat, ponieważ choroby serca, cukrzyca czy nowotwory wbrew powszechnej opinii wcale nie dotyczą wyłącznie osób starszych. Co więcej, profilaktyka to nie badania w celu zdiagnozowania przyczyny występujących dolegliwości, ale badania, które pozwalają ocenić stan zdrowia osób, które nie odczuwają żadnych symptomów i czują się dobrze. U nich również może rozwijać się niedająca żadnych objawów choroba.

W ofercie ALAB laboratoria dostępne są zróżnicowane pakiety badań profilaktycznych. Obejmują one podstawowe badania, takie jak m.in.:

 • morfologia krwi, OB;
 • badanie ogólne moczu;
 • lipidogram;
 • poziom glukozy we krwi;
 • badanie krwi utajona w kale;
 • oznaczenie poziomu PSA wolnego i PSA całkowitego (dla mężczyzn).

Są to podstawowe badania, które powinni wykonywać dbający o zdrowie mieszkańcy Warszawy.

Diagnostyka w ALAB laboratoria w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy w Punktach Pobrań ALAB laboratoria mogą nie tylko oddawać materiał do badań profilaktycznych, ale również przeprowadzać diagnostykę zleconą przez lekarza w związku z występującymi dolegliwościami. W ALAB laboratoria można wykonać m.in. badania:

 • przeznaczone dla osób uprawiających sport;
 • diagnostyczne w kierunku różnych objawów;
 • związane z gospodarką hormonalną;
 • w kierunku cukrzycy i insulinoodporności;
 • związane z dietą i odżywianiem;
 • w kierunku infekcji i chorób odkleszczowych.

Jak zapisać się na badania profilaktyczne lub diagnostyczne w ALAB laboratoria?

W ALAB laboratoria możesz zapisać się na badania przez internet, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zalogujesz się w serwisie i z oferty badań wybierzesz interesujący Cię pakiet, wskazując Punkt Pobrań, w którym chcesz zostawić próbkę materiału do analizy. Za badanie możesz zapłacić drogą elektroniczną. Dużą zaletą korzystania z usług ALAB laboratoria jest możliwość odebrania wyników badań online.

ALAB laboratoria Warszawa – gdzie znaleźć Punkty Pobrań?

W samej Warszawie dostępnych jest ponad 40 Punktów Pobrań ALAB laboratoria. Rozmieszczone są one na terenie całego miasta, dlatego każda osoba bez problemu znajdzie dogodnie dla siebie usytuowane laboratorium – Warszawa to jednak nie jedyne miasto na Mazowszu, w którym znajdują się Punkty Pobrań ALAB. Mieszkańcy stolicy, którzy dojeżdżają do pracy poza swoje miasto, mogą zostawić materiał do badania w jednym z wielu punktów w innych miejscowościach na terenie całego województwa.

Pełną listę Punktów Pobrań ALAB laboratoria w Warszawie z dokładnymi adresami znajdziesz na stronie sklepu internetowego.

Artykuł sponsorowany

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content