Rozpoznajesz te osoby?

Rozpoznajesz te osoby?

Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI opublikowała zdjęcia dwóch osób, kobiety i mężczyzny, podejrzanych o kradzież portfela, zawierającego między innymi dokumenty oraz kartę płatniczą, którą później dokonano nieuprawnionych transakcji. Do zdarzenia doszło 14 maja 2021 roku.

Funkcjonariusze policji zwracają się z prośbą o pomoc do mieszkańców stolicy. Każdy, kto rozpoznaje osoby znajdujące się na zdjęciach, proszony jest o kontakt z komendą na Pradze Północ, mieszczącą się przy przy ul. Jagiellońskiej 51. Można to zrobić osobiście. Można też zadzwonić pod numer 47 723-75-56 lub numer 47 723 83 14. Ewentualnie wysłać maila na adres krp6.wk@ksp.policja.gov.pl. Należy powołać się na numer sprawy KR-II-706/21.

Poszukiwani są w wieku około 45-55 lat, oboje prawdopodobnie narodowości romskiej.

Kobieta ma otyłą sylwetkę W dniu popełnienia przestępstwa miała na sobie czarną spódnicę, czarne buty, czarną koszulę lub marynarkę. Na twarzy nosiła maseczkę. W ręku trzymała papierową torbę na zakupy.

Mężczyzna ma normalną budowę ciała. Ubrany był w czarne buty czarne spodnie jeansowe, czarny bezrękawnik oraz granatowy t-shirt.

Wszystkim informatorom policja gwarantuje anonimowość!

/jn/

Źródło: KRP VI

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content