Rusza II etap konsultacji dot. Kanału Żerańskiego

Rozpoczyna się II tura konsultacji społecznych dotyczących jednej z najbardziej kontrowersyjnych inwestycji na Żeraniu. O czym mowa? Oczywiście o budowie gazociągu, a właściwie degradacji środowiska z nią związanej.

Podobnie jak w I etapie, zaplanowane w ramach konsultacji spotkania będą miały formę warsztatów. Tym razem jednak przedstawione zostaną wstępne założenia koncepcji renowacji terenu po budowie gazociągu wypracowane na poprzednich warsztatach, spacerach badawczych.

Podczas II tury każdy z uczestników będzie miał możliwość wyrażenia swojej opinii na temat poszczególnych elementów koncepcji oraz wspólnie zdecydujemy, które działania są do realizacji w pierwszej kolejności – mówi Mateusz Kowalczyk z firmy Utila, która na zlecenie Gaz-System przeprowadza konsultacje.

Terminy warsztatów:

  • 17.11.2017 r. (piątek), godz. 18:00-20:00 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Kobiałka 49 – (warsztaty dla odcinka III i IV: od mostu na ul. Białołęckiej do Tłoczni Gazu Rembelszczyzna)
  • 18.11.2017 r. (sobota) godz. 10:00 – 12:00 Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza, ul. Leszczynowa 5 – (warsztaty dla odcinka II: od mostu na ul. Marywilskiej do mostu na ul. Białołęckiej)
  • 18.11.2017 r. (sobota) godz. 14:00 – 16:00 Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza, ul. Leszczynowa 5 – (warsztaty dla odcinka I od EC Żerań do mostu na ul. Marywilskiej)

Wszystkie informacje oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://www.kanalzeranski.pl/

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content