Sposób na przedłużające się leczenie

Focus Clinic

Męczy cię stale przedłużające się leczenie zębów? Chcesz, żeby było ono dobrze zaplanowane i przeprowadzone kompleksowo od początku do końca w jednym miejscu? W Focus Clinic mamy na to sposób.

Focus Clinic – nowoczesna klinika stomatologiczna na Saskiej Kępie – specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologicznym, a także w jego wcześniejszym zaplanowaniu. Pozwala to na odpowiednie przeprowadzenie leczenia w jednym miejscu i odzyskanie pięknego, zdrowego uśmiechu.

Od diagnozy po planowanie leczenia

W Focus Clinic na potrzeby naszych pacjentów stworzyliśmy autorską procedurę, skupiającą się na precyzyjnym planowaniu ścieżki leczenia. Takim standardem jest Focus System, czyli system wstępnej diagnozy oraz planowania leczenia.
Już podczas pierwszej wizyty nasi pacjenci otrzymują dokładną diagnozę, dzięki czemu wiedzą, jakie zęby są wskazane do odpowiedniego leczenia. Na tej podstawie Lekarz Prowadzący kwalifikuje pacjenta do leczenia podstawowego (mniej złożone przypadki) – i przygotowuje plan leczenia podstawowego Focus Listę lub do leczenia kompleksowego (większe oraz bardziej złożone leczenie) – tworzy plan leczenia kompleksowego Focus Complex.

Pod jednym dachem

Wielu pacjentów wymaga leczenia kompleksowego, dlatego w Focus Clinic stawiamy na współpracę lekarzy z wielu dziedzin. Zarówno diagnostyka, leczenie zachowawcze, chirurgiczne, implantologiczne czy leczenie protetyczne i estetyczne odbywają się w jednym miejscu pod okiem ekspertów z dziedzin stomatologii.
– Pacjenci chwalą sobie kompleksowe rozwiązania. Często słyszymy, że dzięki temu doprowadzili swoje leczenie do końca, a przy tym mieli pełną świadomość, jakie zabiegi będą przeprowadzone.

Daje to możliwość sprawnej realizacji leczenia przez lekarzy i komfort psychiczny pacjenta. Ponadto leczenie naszych pacjentów dobieramy do ich warunków medycznych oraz oczekiwań estetycznych, finansowych i czasowych – mówi dr Anna Skalska, Dyrektor Medyczna Focus Clinic.

Wiesz wszystko przed wizytą

W Focus Clinic dbamy również o komfort każdej pojedynczej wizyty. Pacjent przed jej rozpoczęciem otrzymuje formularz „4+1”, w którym lekarz określa obecną sytuację, przebieg, przybliżony czas trwania wizyty, a także jej orientacyjny koszt. Dodatkowo przedstawiony jest plan na kolejną wizytę.

Materiał promocyjny

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content