Stadion na plus!

Jakub Opara, prezes spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowy przedstawił wynik finansowy spółki za bieżący rok. Skoro spółka ma w nazwie „plus” to i wynik musiał być na plusie. I to wcale nie małym…

narodowy_1

– Zysk operacyjny za 2016 r. będzie najwyższy w historii i będzie wynosił ponad 15 mln zł – mówił na specjalnej konferencji prasowej prezes Opara.

narodowy_2

– Szczyt NATO pokazał, że PGE Narodowy stał się bardzo ważnym miejscem na konferencyjnej mapie Europy – dodał prezes. Wymieniał też wydarzenia sportowe, które odbyły się narodowej arenie (m.in. Lekkoatletyczny Miting Kamili Skolimowskiej, maraton, mecze polskiej kadry, czy żużlowy LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland).

narodowy_3

W tym roku trafiły na rynek liczne gadżety z PGE Narodowy (np. piłki, breloczki, długopisy, magnesy). Marka pojawiła się w grach i kampaniach reklamowych.

narodowy_4

Prezes Jakub Opara mówił też o zagospodarowaniu tzw. błoni PGE Narodowego. Przy bramach od al Zielenieckiej ma powstać targ śniadaniowy i strefa piknikowa. Projekt zakłada stworzenie galerii plenerowej i galerii sław upamiętniającej wizyty wyjątkowych osób lub wyjątkowe osiągnięcia w przestrzeni PGE Narodowego. Dla najmłodszych na błoniach wokół areny mają powstać rozproszone strefy zabaw, a dla seniorów strefa aktywności z przyrządami dostosowanymi do tej grupy wiekowej.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content