Stołeczna policja podsumowała długi weekend na drogach

Długi weekend już za nami. Był to czas pracowity dla stołecznych mundurowych. Policjanci drogówki byli wzywani do 15 wypadków, w wyniku których rannych zostało 17 osób. Nie obyło się bez ofiar, na drogach garnizonu śmierć w zdarzeniach drogowych poniosły 3 osoby. Funkcjonariusze ujawnili również 104 kierujących pod wpływem alkoholu.

Policjanci strzegli bezpieczeństwa na drogach oraz dbali o przestrzeganie zasad ładu i porządku publicznego. Sprawdzali stan trzeźwości kierujących oraz kontrolowali, czy kierowcy jeżdżą zgodnie z przepisami. Sprawdzali między innymi, czy kierowcy stosowali się do ograniczeń prędkości, czy mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, a także czy dzieci były przewożone w fotelikach. Zwracali również uwagę na stan techniczny pojazdów.

W ciągu 4 dni długiego weekendu mundurowi ujawnili 104 kierowców znajdujących się pod wpływem alkoholu. W tym czasie na warszawskich ulicach oraz drogach okolicznych powiatów doszło do 15 wypadków, w wyniku których rannych zostało 17 osób. 3 osoby zginęły w wypadkach drogowych.

/ksp/

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content