Szczęśliwa mama – szczęśliwe dziecko

 

Grupę SOS – mieszkańcy Wawra rodzicom z CZD i jej twórczynię Anię Ojer poznaliśmy dzięki m.in. akcji w Tłusty Czwartek. Wtedy rozdawane były pączki w szpitalach dziecięcych.

Przed nami Dzień Matki i kolejne „poruszenie”. Mamy małych pacjentów dostaną uszyte tulipany, które właśnie powstają w całym kraju, będą też miały niespodziankę – makijażyści i styliści profesjonalnie zajmą się ich wyglądem, właśnie tam – w szpitalu przy Al. Dzieci Polskich.

Nasza redakcja włącza się również do tej akcji. Razem z Akademią Expertów Urody wybieramy się 26 maja do Centrum Zdrowia Dziecka. Specjalista z tego salonu zadba o to, by zmęczone mamy poczuły się w tym dniu naprawdę wyjątkowo.

Zachęcamy Was również do uczestnictwa i podarowania matkom małych pacjentów tulipanów. Ich uszycie nie jest trudne, a na pewno w każdym domu znajdą się skrawki materiałów, które można wykorzystać właśnie do tego celu. Tulipany przynieście do naszej redakcji, przekażemy je w Waszym imieniu 26 maja. Zapraszamy na ul. Grenadierów 10, od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Instrukcję znajdziecie poniżej.