Szukamy kierownika serwisu!

Jesteś urodzonym organizatorem? Zarządzanie ludźmi to Twoja pasja? Szukasz nowych wyzwań? Czekamy właśnie na kogoś takiego jak Ty!

Gdzie? W firmie Pyrylandia, niedaleko – w Wawrze na ul. Poprawnej 46a. Czeka ciekawa praca, doświadczony zespół, zaplecze socjalne oraz dobra atmosfera.

Wymagania?

Szukamy osoby, która pokieruje pracą kilkunastoosobowego zespołu, doświadczenie elektrotechniczne nie jest niezbędne. Jesteśmy otwarci na ludzi w każdym wieku, w naszej firmie szczególnie docenia się doświadczonych pracowników i zachęca osoby dojrzałe do kontynuowania obranej wcześniej ścieżki zawodowej. Pyrylandia proponuje im szkolenia, które mają za zadanie poszerzenie posiadanych dotychczas kompetencji, a także nabycie zupełnie nowych umiejętności – mówi Bartosz Szymański, prezes działającej od ponad 25 lat Pyrylandii.

Firma produkuje, instaluje i serwisuje urządzenia radiokomunikacyjne specjalnie pod potrzeby i wymagania klientów, wśród których można znaleźć takie giganty, jak liczne firmy transportowe z PKP na czele, firmy energetyczne, korporacje taksówkowe czy firmy kurierskie.

Systemy dyspozytorskie i zdalnego sterowania Sieciami Radiotelefonicznymi Pyrylandii znajdują się w całej Polsce od Władysławowa po Żywiec, a radiotelefony w niezliczonych fabrykach, kopalniach oraz na kolei.

Tak szerokie spektrum działań powoduje, że choć praca na miejscu niezwykle rzadko wymaga zostawania „po godzinach”, to w serwisie wyjazdy do klientów są koniecznością – mówi prezes Szymański. – Jedne planowane – w związku z konserwacją czy przeglądem, inne – niespodziewane, np. gdy wystąpi awaria. Nie trwają one długo, to zazwyczaj jeden dzień, a w przypadku odległych krańców Polski najwyżej dwa. Kierownik serwisu w Pyrylandii, musi umieć to sprawnie i efektywnie zorganizować, a czasami w nich uczestniczyć.

Warto podkreślić, że zespół pracowników Pyrylandii to ludzie z pasją, ale przede wszystkim znakomici specjaliści. Zespół jest zżyty, z bardzo dobrymi relacjami międzyludzkimi. Firma znajduje się w nowoczesnym budynku, pomieszczenie dla pracowników jest przestronne i jasne. Jest również dobrze wyposażona sala, w której można coś zjeść i odpocząć.

W zamian za solidną pracę, pracownicy otrzymują również pakiet ubezpieczeniowy w prywatnej przychodni, dla siebie lub dla rodziny – o jego wariancie decyduje pracownik.

Zapraszamy! Tej szansy nie możesz przegapić.

  • Pyrylandia sp. z o.o.,
  • Warszawa, ul. Poprawna 46a,
  • tel. 22 64 43 635, 22 64 43 469, 22 64 43 650
  • www.pyrylandia.com.pl/

 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content