Tego jeszcze w Rembertowie nie było!

Rembertowska Akademia Seniora zaprasza wszystkich na wieczór pełen niespodzianek. Już 28 maja o godz.17, w Bibliotece Publicznej przy ul. Gawędziarzy 8 odbędzie się niezwykłe wydarzenie, na którym nie powinno nikogo zabraknąć. Zaplanowano m.in.: występ chóru seniorów, taniec w kręgu w wykonaniu seniorek, wernisaż prac malarskich seniorek, monolog satyryczny aktora Grzegorza Heromińskiego oraz… pokaz mody seniorek z Rembertowskiej Akademii Seniora!
Z wielką radością informuję, że udało mi się namówić moje Studentki Seniorki na to szaleństwo, które wymyśliłam i będę prowadzić. Od wielu tygodniu przeglądam zawartość szaf seniorek, które przebierają się, przymierzają, dobierają dodatki – by wyglądać odlotowo. Co tydzień spotykamy się w bibliotece i ćwiczymy chodzenie, pozowanie do zdjęć. A wszystko po to, by podczas wspólnego wieczoru pokazać Państwu – że seniorki też potrafią i świetnie wyglądać, i jeszcze lepiej się bawić! – podkreśla inicjatorka wydarzenia, Agnieszka Jelonkiewicz z Akademii Stylu i dodaje, że marzy jej się, by seniorzy w Polsce byli zdrowi i kolorowi. A na to drugie ma wpływ.
Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się znaleźć wsparcie OPS Dzielnicy Rembertów, następnie „zarazić” grupę seniorek, które pokonując obawy – „co ludzie powiedzą”, z dużym poczuciem humoru i dystansu do siebie, zaufały mi na tyle, że godzą się na to wszystko – mówi. – A my dopiero się rozkręcamy.… – dodaje.

Wydarzenie jest utworzone przez Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz. Sama impreza jest organizowana w ramach działań Rembertowskiej Akademii Seniora, prowadzonej przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Współorganizatorem jest Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content