Tragiczne skutki policyjnego pościgu w Warszawie

Foto: Porozumienie Dla Pragi/Twitter

Trzy osoby ranne w wyniku policyjnego pościgu w Warszawie. Do zdarzenia doszło na Pradze Północ na ulicy Szwedzkiej. Uciekający przed policją kierowca mercedesa zderzył się z innym autem.

Policyjny pościg zakończony wypadkiem

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Szwedzkiej z ulicą Letnią na terenie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ. Kierowca mercedesa nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać przed policyjnym autem. Policyjny pościg przebiegał ulicami Radzymińską oraz Szwedzką, gdzie doszło do tragedii. Uciekający kierowca zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Fordem. W wypadku ucierpiały dwie osoby jadące uciekającym mercedesem oraz kierowca forda!

Na miejscu tragicznego zdarzenia, prócz kilku policyjnych radiowozów, pojawiły się również trzy karetki pogotowia oraz straż pożarna. Kierowca mercedesa zanim trafił do karetki, został skuty kajdankami. Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciekać.

Ulica Szwedzka została czasowo zamknięta na wysokości ronda Żaba, a linia autobusowa 135 została skierowana na trasę objazdową. 

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content