Trzecia Praska Dyskoteka Balkonowa

Praska dyskoteka balkonowa 30kwietnia 2022

EDIT 25.04.2022 R.

Znamy nowy termin Praskiej Dyskoteki Balkonowej. Wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia 2022 r. Pierwotnie dyskoteka miała mieć miejsce pod koniec lutego, jednak w wyniku rosyjskiej agresji na Ukrainę została odwołana. 


UWAGA!

W związku z rosyjską agresją na Ukrainę, Praska Dyskoteka Balkonowa zostaje odwołana. Jak tylko poznamy nowy termin, od razu o tym poinformujemy

Urząd Dzielnicy Praga-Północ zaprasza na III edycję Praskiej Dyskoteki Balkonowej. Wydarzenie odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, 26 lutego 2022 r.

Impreza startuje spod Urzędu Dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15 o godzinie 17.00. Platforma z DJ-em będzie się przemieszczać głównymi ulicami dzielnicy, a w kilku miejscach zatrzyma się na dłuższą chwilę. W trakcie przejazdu będą nadawane komunikaty o kolejnej ulicy, którą odwiedzi platforma. Zakończenie dyskoteki zaplanowane jest na godzinę 21.00.

Przez cztery godziny prażanie będą wypatrywać muzycznej platformy. Usłyszą największe przeboje lat 80. i 90., a także popularne piosenki polskich i zagranicznych wykonawców. Na FB Urzędu Praga-Północ będzie można oglądać transmisję tego wydarzenia: www.facebook.com/UrzadDzielnicyPragaPolnoc

W ubiegłych latach mieszkańcy pokazali, że Praga umie się świetnie bawić, a Praska Dyskoteka Balkonowa stała się obowiązkowym punktem wydarzeń Pragi Północ.

Niesamowite było to, że transmisja wydarzenia na FB była oglądana nie tylko przez mieszkańców Warszawy, ale także w wielu krajach na świecie. Razem z nami bawili się mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Holandii, nasi zachodni sąsiedzi, a także Australia – powiedziała „Mieszkańcowi” Karolina Jakobsche, rzecznik prasowy Urzędu Dzielnicy Praga-Północ. – Podobnie jak w poprzednich latach, zachęcamy mieszkańców do wspólnej zabawy – dodała.

Pierwsza edycja Praskiej Dyskoteki Balkonowej odbyła się 21 listopada 2020 r. Platforma z DJ-em przejechała m.in. ulicą Ząbkowską, Targową i Jagiellońską. Mieszkańcy wychodzili na balkony, przechodnie zatrzymywali się przy platformie. Wszyscy dołączali się do tanecznej zabawy. Wtedy była to alternatywna forma dyskoteki ze względu na pandemię, która spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców. Więcej o edycji z 2020 r. można przeczytać tu:

Praska dyskoteka balkonowa (ZDJĘCIA)

Rok później, 13 lutego 2021 r., odbyła się druga edycja imprezy. Podobnie jak rok wcześniej, platforma z DJ-em przejechała głównymi ulicami Pragi Północ. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Więcej o drugiej edycji przeczytacie tu:

Praski Karnawał Balkonowy

A jak będzie w 2022 roku? Wierzymy, że podobnie jak w poprzednich latach. Dyskoteka nie ma ograniczeń wiekowych. Każdy może wyjść na balkon, potańczyć i posłuchać fajnych przebojów. Z pewnością nie zabraknie mieszkańców, którzy będą się dobrze bawić w rytm muzyki. /om/

Źródło: UD Praga-Północ
Foto: UD Praga-Północ 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content