Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Białołęka

Już za niespełna dwa tygodnie na miłośników tenisa stołowego czeka niezwykle ciekawe wydarzenie. W sobotę, 21 maja w Szkole Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi przy ul. Porajów 3 odbędzie się Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Białołęka.

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach: dzieci i młodzież do lat 18, kobiety, mężczyźni, gra podwójna. Zapisy na wydarzenie odbywają się pod adresem: https://tiny.pl/98s6k. Zgłoszenia można przesyłać do 19 maja. Udział w turnieju jest bezpłatny, a liczba miejsc w każdej kategorii ograniczona.

Harmonogram turnieju:

  • godz. 11:30 – dzieci i młodzież do lat 18
  • godz. 11:30 – kobiety
  • godz. 13:00 – gra podwójna
  • godz. 11:30 – mężczyźni

Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Białołęka to doskonała okazja do aktywnego spędzenia weekendu.

– Będzie to już kolejna edycja tego sportowego wydarzenia, która za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem tenisistów stołowych z całej Warszawy. W tym roku turniej rozegrany zostanie w 4 kategoriach: młodzież do 18 lat, gra podwójna, kobiety i mężczyźni. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, a zainteresowanie bardzo duże – zachęca Grzegorz Kuca, burmistrz Białołęki.

Na trzy najlepsze osoby w każdej kategorii czekają atrakcyjne nagrody.

Źródło: UD Białołęka, własne, fot. pixabay.comerror: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content