Uzupełnienie braków zębowych dla każdego

Każdy z nas chce cieszyć się zdrowymi, pięknymi zębami. Brak jednego, kilku lub wszystkich zębów to duży dyskomfort estetyczny i mentalny. W konsekwencji rezygnujemy z wielu aktywności, przestajemy się swobodnie uśmiechać.

Nowoczesna implantologia wie, jak pomóc w każdym przypadku – zarówno przy braku jednego, jak i wszystkich zębów. Zna sposoby na rozwiązanie każdego z nich, nawet takich, które wydają się niemożliwe do rozwiązania, jak całkowite bezzębie. W wyspecjalizowanych miejscach takich, jak Focus Clinic (nowoczesna klinika specjalizująca się w odbudowie brakujących zębów) jest również łatwo dostępna, także pod względem finansowym.
Nie należy zatem odkładać uzupełnienia brakujących zębów, gdyż poza konsekwencjami estetycznymi, pojawiają się przede wszystkim konsekwencje zdrowotne – zaburzenia zgryzu, zmiana położenia zęba czy wyglądu twarzy.

DOSTĘPNOŚĆ LECZENIA

Na przestrzeni ostatnich 10 lat postęp w stomatologii spowodował, że leczenie implantologiczne jest dużo tańsze. W Focus Clinic stosujemy implanty zębowe wysokiej jakości, których cena zaczyna się już od 1 900 zł.
Leczenie implantologiczne przeprowadzamy niezależnie od wieku – u osób młodych, którym brakuje jednego zęba, jak i u seniorów, zmagających się z całkowitym brakiem zębów. Dzięki zastosowaniu 4 systemów implantologicznych renomowanych marek i zaawansowanych metod leczenia jesteśmy w stanie wyleczyć każdy przypadek związany z tym problemem.

– W Focus Clinic dobieramy odpowiednie rozwiązania do każdego pacjenta, uwzględniając przy tym jego warunki medyczne, a także potrzeby finansowe. Po zastosowaniu leczenia implantologicznego, następuje u nich zmiana nie tylko pod względem wizualnym, ale także mentalnym. Podczas wizyt kontrolnych są innymi ludźmi – pewnymi siebie, szczęśliwymi, cieszącymi się z życia – mówi dr Anna Skalska, Dyrektor Medyczny Focus Clinic.

KOMFORT FINANSOWY

W Focus Clinic dbamy, aby odpowiednio dobierać leczenie do oczekiwań i potrzeb pacjentów, również pod względem finansowym – oferujemy możliwość finansowania ratalnego. Dzięki bliskiej współpracy z firmą MediRaty sprawiamy, że jest ono dostępne niemal dla każdego.
Już wielu naszych pacjentów skorzystało z tej opcji finansowania i zrealizowało swoje marzenie o pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechu.

Artykuł sponsorowany 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 18 (834) ROK XXXII
Następne wydanie 12.10.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content