VIII Białołęcki Bieg Mam

Za nami już ósma edycja wielkiego sportowego święta odbywającego się w prawobrzeżnej Warszawie. Znamy najlepszych z najlepszych w tegorocznym Białołęckim Biegu Mam.

Osiemdziesiąt siedem pań zostało sklasyfikowanych w biegu głównym. Najszybsza okazała się Marcelina Karbowiak, która dystans pięciu kilometrów pokonała z czasem 21:21. Na drugiej pozycji uplasowała się Ewa Gryboś (czas 22:17), a na najniższym stopniu podium stanęła Ewa Majewska (24:16). Marcelina Karbowiak została jednocześnie „najszybszą mieszkanką Białołęki”.

Biegowi głównemu towarzyszyły tradycyjnie już zawody dla dzieci. O wygraną walczyły one w ośmiu kategoriach. Najlepsi w Lasku Anecin okazali się:

3. Kasjan Zaczkowski

Każdy z uczestników otrzymał na mecie pamiątkowy medal. Dodatkowo nagrody rzeczowe otrzymali zawodnicy i zawodniczki, którzy zajęli miejsca na podium w każdej z kategorii wiekowych.

/Marcin Kalicki/

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl