VIII Festyn ulicy Skaryszewskiej „Polska na start!”

9 czerwca w godz. 12-21, po raz kolejny ulica Skaryszewska obfitować będzie w warsztaty, pokazy, wystawy, koncerty i różnego rodzaju atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po raz ósmy organizatorzy zapraszają do wspólnych obchodów Festynu Ulicy Skaryszewskiej, który w tym roku nawiązywał będzie do 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, a odbędzie się pod hasłem „Polska na start!”.
W ramach upamiętnienia tej okrągłej rocznicy, poruszone zostaną ważne tematy związane z codziennością pamiętnych dni i miesięcy 1918 roku w Warszawie, a w szczególności życia codziennego i rozwoju kultury fizycznej na jej praskim brzegu.
Jak co roku, podczas festynu, mieszkańcy i artyści tworzący w najbliższej okolicy ulicy Skaryszewskiej zaprezentują dorobek artystyczny ostatnich miesięcy. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach, pokazach spektakli, koncertach i innych działaniach związanych z tegoroczną edycją Festynu Ulicy Skaryszewskiej. 

Bieżący numer

Bieżący numer w .pdf

Nr 17 (833) ROK XXXII
Następne wydanie 28.09.2023

Najnowsze wiadomości

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!! Dbamy o prawa: urzędów, instytucji, firm z nami współpracujących oraz własne. Potrzebujesz od nas informacji lub zdjęcia? Skontaktuj się redakcja@mieszkaniec.pl
Skip to content