W Szpitalu Praskim zmarł prof. Romuald Dębski

Temu człowiekowi wiele matek zawdzięcza naprawdę wiele. Człowiek od zadań specjalnych, cudotwórca – tak o nim mówią pacjentki, które dzisiaj mogą cieszyć się swoimi dziećmi. To jemu wiele z nich zawdzięcza życie swoich pociech.

Profesor Romuald Dębski i jego klinika “Dębski Clinic” zasłynęła w całej Warszawie i poza nią jako miejsce gdzie każda pacjentka czuje się wyjątkowo i jest pod bardzo dobrą opieką. Profesor był też ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalu Bielańskim. 

Jak czytamy w Wikipedii, był absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii (I stopień w 1985 i II stopień w 1988), perinatologii (2014) i endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości (2015), członkiem towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego , Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego czy Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy.

Profesor Dębski jakiś czas temu trafił do szpitala i wtedy ukazało się wiele informacji o jego śmierci. Wówczas jednak wiadomość okazała się nieprawdziwa. Niestety, teraz – już tak. Kilka dni temu nad szpitalnym łóżkiem Romualda Dębskiego pojawił się piękny plakat wykonany przez jego pacjentki:

Informację o śmierci profesora podał Szpital Praski na swoim FB:

Źródło: Facebook: Szpital Praski, Dębski Clinic